Restorāns "Rātes vārti"


Restorāns „Rātes vārti” ir gardēžu iecienīta vieta Valmierā, kas atrodas pašā pilsētas sirdī, pretī Valmieras rātslaukumam.


No maija līdz septembrim ir atvērta āra terase, jeb restorāna „Rātes vārti” Vasaras dārzs.

Sarakstā "Ekselence 50 labākie restorāni Latvijā 2013" esam ierindoti 49.vietā!

 
Restorāna stils veidots romantiskās art deco noskaņās, izmantojot ziedu un ēnu teātra motīvus. Mūs iecienījuši gan Valmieras viesi, gan vietējie valmierieši, kam tīk ieturēt labas maltītes ārpus mājas un mūsu īpašais viesis bija arī Oļģerts Kroders.

Ikvienam viesim piedāvājam būt gardēdim un izjust visdažādākās garšu buķetes un gadalaikam atbilstošus produktus, kas nākuši no vietējām saimniecībām. 

Pie mums Jūs variet nobaudīt izslavētos Valmieras salātus, kuru recepti radījusi viena no nopelniem bagātajām šefpavārēm- Ruta Bušmane.

Vīns nereti tiek dēvēts par dievu dzērienu un tam ir patiesi sena un tradīcijām izkopta pasaules vēsture. Vīna cienītājiem piedāvājam nobaudīt un iegādāties izsmalcinātus vīnus no saulainās Itālijas.

Vasaras sezonā no maija līdz septembrim ir atvērta āra terase, jeb restorāna „Rātes vārti” Vasaras dārzs, kas īpaši veidots senās tirgotāju apvienības „Hanza” noskaņās. Vasaras dārzā piedāvājam plašu un daudzveidīgu vasaras ēdienu piedāvājumu no lauku labumiem un Grila ēdienus, kas pagatavoti svaigā gaisā pie Hanzas sienas.

Restorāns „Rātes vārti” piedāvā banketu zāli ar ietilpību līdz 25 personām. Restorāna viesmīļi parūpēsies par Jums un Jūsu viesiem, atvieglojot rūpes, radot prieku un ļaujot izbaudīt svētku atmosfēru. Iepriekšēja galdiņa rezervēšana pa tālruni: 64281942.

Papildus restorāns „Rātes vārti” piedāvā mājas viesību un banketu komandas pakalpojumus nodrošinot pilnu ēdināšanas servisu korporatīvajiem klientiem, kā arī privātpersonām.

 

Ienāc un pārliecinies!

Īsumā par mums

Ja jūtaties paēdis,

Jūsu oma ir krietni uzlabojusies,

tad zināt, esat kļuvis par mūsu vienmēr gaidītu viesi!

Adrese: Lāčplēša iela 1, Valmiera

Tālrunis rezervācijām: 64281942

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

facebook: www.fb.com/rates.varti

twitter: @Rates_varti

Auto